Motorola Edge 50 Pro’nun yüksek çözünürlüklü fotoğrafları paylaşıldı: İşte tasarımı

Bir zamanların en büyük cep telefonu üreticilerinden olan Motorola, akıllı telefon pazarında birçok firmanın gerisinde kalsa da dikkat çekici hamleler yapmaya devam ediyor. Firmanın yeni akıllı telefonu Edge 50 Pro, tasarımı ve özellikleri ile dikkat çekecek gibi duruyor.

Motorola Edge 50 Pro neler sunacak?

Android Headlines, Motorola Edge 50 Pro’nun yüksek çözünürlüklü render görsellerini ve teknik özelliklerini ortaya çıkardı. Görselde görüldüğü üzere Edge 50 Pro, üç farklı renk seçeneğine sahip olacak. Cihazın gümüş renkli seçeneği fırçalanmış metal dokusuna sahipken siyah ve mor renk seçenekleri sahte deri benzeri bir dokuya sahip olacak. 

Motorola’nın yeni amiral gemisi f/1.4 diyafram açıklığına sahip 50MP ana sensöre, 6x optik yakınlaştırma sağlayan telefoto sensörüne ve 13mm geniş açılı sensörüne sahip olacak. Cihazın 6.7 inç boyutunda 165Hz kavisli ekrana sahip olacağı da gelen bilgiler arasında. Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisinden güç alacak cihaz 12GB RAM’e sahip olacak. Cihazın 4500mAh bataryasına ise 125W kablolu şarj ve 50W kablosuz şarj desteği eşlik edecek. Nisan ayında tanıtılması beklenen cihazın ABD’de Motorole Edge+, Çin’de ise Motorola X50 Ultra olarak adlandırılması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x